Sıkça Sorulan Sorular

Web hosting (aynı zamanda barındırma olarak da adlandırılır), bir ya da daha fazla web sayfasının ilgili tüm materyallerinin (sayfalar, resimler, kodlar, flash dosyalar vs.) barındırılması, yayınlanması ve korunmasını sağlama işine verilen global bir isimdir. Burada asıl önem teşkil eden konu ne kadar büyük alana sahip olup olmadığınız değil, ilgili hosting hizmetinin ne kadar hızlı olup olmadığıdır.

Bir domain name veya türkçe ifade edersek alan adı, firmanıza veya şahsınıza ait olarak herhangi bir alan adı tescil hizmet sağlayıcısından yıllık olarak kiralamış olduğunuz olan web adresidir. Örneğin bizim alan adımız "www.onemsoft.com" dur.

Satış sözleşmemizde belirttiğimiz gibi ftp ve hosting kontrol panel bilgileri verilmemektedir.

Evet, iade işlemi yapmaktayız. İade işleminde satın almış olduğunuz paketin kullandığınız ay kadar ödediğiniz ücretten düşürülür kalan ücret size iade edilir. Aylık kullanım bedeli 100 TL olarak hesaplanır.

İstediğiniz paketi sistem üzerinden satın alma adımlarını takip ederek sipariş verebilirsiniz. Son adım da ödemenizi kredi kartı ile yapmanız durumunda haber sitenizin kurulumu 3-4 saat içerisinde tamamlanacaktır. Banka havalesi ödeme seçeneğini tercih etmeniz durumunda banka hesap numaralarımıza ödeme yaptıktan sonra telefon yada mail yolu ile bilgi vermeniz ile kurulumunuz gün içinde gerçekleşecektir.

Footer'da firmamıza ait bulunan link kaldırılabilmektedir. Link kaldırma bedeli paketinize ek olarak 100 TL'dir.

Evet, mevcut sitenizin ftp ve veritabanı bilgilerini göndermeniz durumunda içerik taşıma işlemi yapılabilmektedir. Bu hizmeti ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Ödemelerinizi kredi kartına taksit ve Banka Havale / Eft olarak yapabilirsiniz.

Satın aldığınız pakete göre paketlerin yıllık ödemeleri bulunmaktadır. Bu fiyatlara güncelleme, yedekleme, paketin özelliğine göre hosting hizmeti, teknik destek dahildir.

Aldığınız paketi sadece bir adet alan adında kullanabilirsiniz. Birden fazla alımlarda indirim yapılmaktadır. Fiyat bilgisi hakkında lütfen iletişime geçiniz.

Evet, isteğiniz doğrultusunda mevcut lisansınız iptal edilerek 10-15 dakika içinde yeni bir alan adına aktarılabilir. 2. lisans değişimi yapmamız durumunda 150.00 TL hizmet bedeli olarak faturalandırılır.

Tabi alabilirsiniz ama bu durumda kurulum yapıp teslim ettikten sonra hiç bir sorumluluk alamamaktayız. Paket fiyatında herhangi bir indirim söz konusu değildir.

Evet paket değişikliği işlemlerini sadece aradaki ücret farklarını ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz. Hiç bir veri kaybı yaşamazsınız.

Ekibimizin değerlendirmesi sonucu belirlenecek belirli bir ücret karşılığında uygun görülen modüller hazırlanarak, modülün sitenize kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Site teması değişim ücreti 350 TL'dır.

Haber Sistemi yazılımlarımız için her yıl 2-3 tema versiyonu hazırlayarak satışa sunmayı planlarız. Kullandığınız yazılım diyelim ki tema5 olsun. Bu temanın yeni versiyonu çıktığında, yeni versiyonun satış fiyatının %50'si kadar (bu oranı yükseltme-düşürme haklarımız saklıdır) ücretlendirmek suretiyle yeni versiyon temanın kurulumu yapılabilmektedir.

Yazılımımız Google News ile tamamen uyumludur. Google news için sitemap desteğimiz vardır. Google news için gerekli tüm altyapı sağlanmaktadır.