Kurumsal Web Tasarımı

OKvizyon Kurumsal Web Tasarım Çözümleri

OKvizyon ekibi ile her zaman yanınızdayız.

Web tasarım konusunda yılların verdiği tecrübeye sahip OKvizyon ekibi ile her zaman yanınızdayız.
Sitenizin tasarımını tamamen kurumsal konseptinize uygun bir sunum ile oluşturmak isterseniz, OKvizyon kurumsal web tasarım hizmetleri tam aradığınız çözüm.

okvizyon web tasarım
mutlu müşteri web tasarım

Öncelikle yüksek müşteri memnuniyeti

Kurumsal web tasarımı ile öncelikle yüksek müşteri memnuniyeti elde etmenizi ve site ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürmenizi hedefliyoruz. Kurumsal kimliğinizi yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış web siteleri tasarlıyoruz.

Gelişmiş yönetim panelli web tasarımı

Sitenize özel yapılan gelişmiş ve kullanımı oldukça kolay yönetim paneli ile internet olan her yerden sitenizdeki içeriği tüm cihazlardan kontrol edip kolayca değiştirip güncelleme yapabilirsiniz.

Yönetim panelli web sitesi ile sitenize özel hazırlanmış modülleri ve içerikleri bir bilgisayar uzmanına gerek duymadan kolayca güncelleyin. Siteniz daima güncel kalsın.

yönetim panelli web sitesi
seo uyumlu web tasarım

100% SEO Arama motorlarına uyumlu web tasarım

Web sitesi tasarımını ve yazılımını öncelikle Google olmak üzere diğer arama motorlarının göz önüne aldığı kriterleri dikkate alarak hazırlıyoruz. Kurumsal web tasarımı gelişmiş SEO altyapısı ile yaptığımız çalışmanın Google’da üst sırada çıkmasını kolaylaştırıyoruz.

Mobil uyumlu web tasarım

Günümüzde internet kullanıcılarının ortalama %70’i cep telefonu üzerinden internette gezinmektedir. Profesyonel olarak hazırladığımız web sitesini bütün cihazlardan mükemmel şekilde görünmesini garantiliyoruz. Responsive altyapı sayesinde web sitenize mobilden giriş yapan ziyaretçiler web sitenizi çok daha kolay ve hızlı olarak gezinebiliyor.

responsive web tasarım